Search Results

Search results 1-4 of 4.

• Ben bu orta emek sw nin daha fazla tutacağı kanısındayım. Beta itemler olmasın mavi çelik tri yeterli beta kalkan kask bilezik olabilir ruh itemleri olabilir. Sular olabilir. Simya olabilir ancak kuşak çok gereksiz. Boss kesmenin tek başına imkansız olduğu lwlli petin olduğu bir sw düşünülebilir.

• Quote from asfasd: “Quote from Farmcıııı: “Quote from asfasd: “BEYLER BENCE BU SİSTEM ÇOK KÖTÜ BİR SİSTEM DEİL MİTSİ SİMYA GELMEDEN ÖNCEDE İSTİYODUNUZ GELDİKTEN SONRADA ÇOK ZOR DEDİNİZ BU SERVER EĞER ÖYLE ŞEYLER 1 GÜNDE YAPILCAK BİR SERVER OLSAYDI ŞİMDİYE KİMSE KALMAZDI BU SİSTEM AYRICA GELMEDEN ÖNCE YENİ ZIRH VE İÇLERİ İSTİYORUZ DİYORDUUNZ ŞİMDİDE ABARTI OLMUŞ DİYORSUNUZ DROPLAR DÜŞÜK OLABİLR AMA O DÜZELTİLEBİLR ŞEYLER AYRICA BU OYUNA BÖYLE YENİLİKLER GELMESEYDİ ŞU ANDA SERVER sıktı DİYCEKTİNİZ…

• Quote from asfasd: “BEYLER BENCE BU SİSTEM ÇOK KÖTÜ BİR SİSTEM DEİL MİTSİ SİMYA GELMEDEN ÖNCEDE İSTİYODUNUZ GELDİKTEN SONRADA ÇOK ZOR DEDİNİZ BU SERVER EĞER ÖYLE ŞEYLER 1 GÜNDE YAPILCAK BİR SERVER OLSAYDI ŞİMDİYE KİMSE KALMAZDI BU SİSTEM AYRICA GELMEDEN ÖNCE YENİ ZIRH VE İÇLERİ İSTİYORUZ DİYORDUUNZ ŞİMDİDE ABARTI OLMUŞ DİYORSUNUZ DROPLAR DÜŞÜK OLABİLR AMA O DÜZELTİLEBİLR ŞEYLER AYRICA BU OYUNA BÖYLE YENİLİKLER GELMESEYDİ ŞU ANDA SERVER sıktı DİYCEKTİNİZ. İYİ GÜNLER DİLERİM. #birisi ” Güzel insan…

• YENİ GÜNCELLEME

Farmcıııı - - Öneriler

Mitsi simyayı istediler bende istedim ama yanlışı userler yaptı bence çünkü sormalıydık bu mitsi nasıl dönüşecek diye oy verenler bende dahil 5 simya olacağını düşünmedik o nedenle zor geldi. Ben swden memnunum güncelleme ise var olanı düzenleme olabilir. Mesela ben hala bosslardan atan güç sandığını kaldırmadıklarını anlamadım içinden tütsü binek şu tavuk varya o çıkıyor neden yani gerek yok.