Search Results

Search results 1-20 of 28.

• Test Serverda yım. Beğenirsem ekibimle gelirim. Hayırlı Olsun. Hepinizin eline sağlık

• Quote from DieAnatherDay: “VE BU FOTOLARI GORDUKTEN SONRA SV1 DEN SOGUDUM BILDIGIN ” 500 tane meley sandıklı, 1500w luk, full itemli 4 hesabı bu yüzden bırakabilirim. Ki öle de olacak herkes bırakacak. Yeni sw ye başlar mıyız bilmiyorum.

• sophia ws server olmayacak mı? map ve boss zenginliği olan bi sw olması lazım. hiç bir player boss, metin sırası beklemek istemez. bu konuda kolaylıklar sağlanması lazım. pwp server oynama amacım da budur. ancak kolaylık faktörünün karşısına (bosslar için) damage zorluğu getirilmeli. YANİ boss mantar gibi her yerde olmalı ama kesmek zor olmalı.

• Meley ödül süresi

Tiamat - - Teknik Sorunlar

Şu meley sürelerinde herhangi bir gelişme var mı? Oyuna girip bakamadım. Giriş süresi ve Sandık alma süresi?

• Yeni Sandık Sistemi Hakkında

Tiamat - - Forum Duyuruları

Emeğe her zaman saygı duyarım ama bu son sandık olayı sanki biraz çorba etmiş. ya eskiye dönülmeli ya da yine bi değişiklik yapılmalı.

• 14.05.2019 Genel Bakımı

Tiamat - - Oyun Duyuruları

Quote from [COMA]Philia: “Meley giriş süresi 3 saatten 1.5 saate düşürüldü ” İşte bu yaaa elinize sağlık

• PhiliaMetin2 Mitsi

Tiamat - - Genel Tartışma

yan çarlara verdim ben ya da + basmaya kullandım ne olabilir ki başka

• Ek Envanter

Tiamat - - Öneriler

Teşekkürler reis

• Ek Envanter

Tiamat - - Öneriler

Bildiğiniz gibi oyun içi envanterimiz 4 sayfadan oluşuyor. + basların, taş ve bk ların geldiği K envanteri de bulunmakta. Ancak oyun içerisinde farm yapıldığında yaklaşık 1 envanter item elde ediliyor, sürekli toplanan cor ve süs taşları da var, 1 envanter de pot binek vs. statü itemlerine ayrıldığında geriye 2 envanter kalıyor. Özellikle petlerin kasılmasında, toplu item işlemi yapıldığında geriye kalan 2 envanter bu ihtiyacı karşılamıyor. Bilinen bir kısa yol, pratiklik varsa herkesin paylaşma…

• 29.03.2019 Genel Bakımı

yeni güncellemeden sonra cata da boss katında sıkıntı oluyor. oyundan atıyor ve "karakter atıp bug yarattığın için oyundan atılacaksın" şeklinde bişi yazıyor. itemleri toplayamadan dc yiorum . sebebi nedir?

• 29.03.2019 Genel Bakımı

simyalar bozulmuş galiba. mat olmasını istiyor galiba + basarken parlak*mat kombine etmiyor anladığım kadarıyla ya da başka birşey bi ? Elinize sağlık bu arada

• PİYASA UCUZLAMASI

Tiamat - - Genel Tartışma

Piyasanın ucuzlaması daha doğrusu yeni gelen map ve diğer yeniliklerle oyuncu sayısında bir artış var gibi. Bu daha önemli bence.

• Quote from [COMA]Philia: “Quote from Tiamat: “Yeni mapta metinlerin birçoğu ölü bölgeye düşüyor.Ölü bölgeden kastım ağacın içinde veya yamaca düşmesi vs. Buna bir el atarsanız çok iyi olur. ” Koordinatları yazarmısın düzeltelim ” 782,602 964,780 965,753 948,956 940,904 581,925 607,482 507,199 651,58 759,69 665,154 191,99 239,123 59,797 58,852

• Yeni mapta metinlerin birçoğu ölü bölgeye düşüyor.Ölü bölgeden kastım ağacın içinde veya yamaca düşmesi vs. Buna bir el atarsanız çok iyi olur.

• Şaman son dönüşüm itemler

Tiamat - - Ticaret

Tiamat-FATAL-ENKİ istediğine pm atabilirsin.

• Şaman son dönüşüm itemler

Tiamat - - Ticaret

Benim çift yarı şı çanla kyanit zırha takas yapalım. nick Tiamat

• LWLİ PET

Tiamat - - Öneriler

taktik maktik yok valla milletin bildiği. ha 105 e kadar kasıp belli +str altında ise çöpe atıyorlar. benim bildiği taktik bu. yani herkes bulmaca kutusunu okutuo:)

• ANA BOSSLAR

Tiamat - - Öneriler

bence mantıklı. her boss tan aynı item attığı için millet ölümüne Catacomb yapıyor (ben gibi) uğraşmak istemeyen akıllılar da mavi ejder önünde sıraya giriyor.

• Quote from Mustafa Taştepe: “1.Gelişmiş ticaret aynası yani yan envanterden direk item adı bulup satın alabilceğimiz eklenirse güzel olur 2.boss zindanı süresi 30 dk iyileştirme olabilir 3.map geçişlerinde çok lag var kapanmada oluyor özellikle cata yaparken 4.silahta evrim alındıkta özellik veya yeni bi evrim güncellemesi olabilir yeni nesil 5.yardımcı şaman yanımızda süreli olabilir veya sınırsız yanımızda dolanabilir 6.antikadan efsaneviye geçerkende hızlı geçiş aktif olmalı kesinlikle 7.büyü…

• güncelleme gelsin de ne olduğu önemli mi sabırsızlıkla bekliyoruz. yeni petler ii olucak.