PhiliaMetin2 Resmi Forum

Hoşgeldiniz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

 • New

  Selamün Aleyküm Arkadaşlar Bu Uzun Bir Yazı Olacak
  Lütfen Üşenmeyip 2-3 dakikanızı ayırın.

  2017 de hobi olarak başladığım bu işe bugün son veriyorum
  90-120/ 55-120 ve son sunucular ile sizlere elimden geldiğince hizmet verdim,yeri geldi uyumadım yeri geldi 2-3 saat bir hesap soyulması için uğraştım yeri geldi büyük hatalar yaptım.
  Eski files sürümü çok fazla eskiydi ve geliştirilebilirlik açısından çok zayıftı ve bir karar alıp yeni bir oyun kararı aldık herkes arkamda durdu ve bana güvendi ama şuanda bazı insanların güvenini boşa çıkardığım için üzgünüm.
  Yeni fileste çok fazla sorun ve hatalar yaşadık bunlar ciddi anlamda büyük hatalar oldu daha bu hafta o ch düşmeleri vs için 1000 TL bir ücretle fix yaptırdım ama birini yaptık öbür taraftan offline pazardaki sorun çıktı onuda çözecek ne hevesim kaldı ne gücüm
  Gerçek anlamda fiziken ve psikolojik olarak yoruldum ve insanlarla uğraşmaktan bıktım lütfen beni anlayışla karşılayın Burada her türden her çeşit insan var 10
 • Merhaba değerli oyuncularımız
  PhiliaSophia bugünlerde büyük bir değişimle karsı karsıya. Bugün bu değişikliklerden bazılarını size kısaca açıklamak istiyorum. Biz topluluk kuralları ile birlikte yeni bir ceza sistemini uygulamaya başladık ve bu uygulama gelecekteki ihlallerde Genel İş Şartlarının daha iyi bir şekilde anlaşılmasını sağlayacak. Aslında bu sizler için çok ayırt edilebilir bir değişiklikten ziyade, yeni sistem sadece takımı ilgilendiren bir iç değişim olacak. Siz forumumuz da ki benzer uyarı sistemimizden, kastımızı tahmin edebilirsiniz. Hesapla ilgili verilen tüm uyarılar e posta ile adresinize gönderilecektir.


  Bu değişiklik topluluk yönergelerinin getirdiği mantıksal bir sonuçtur. Bu kurallar, tüm PhiliaSophia oyuncuları için genel olarak düzenlenmiştir ve bu sayede ekibimiz değerlendirmelerinde daha kurumsal davranabilecekler. Bunun sizler içinde bazı avantajları var. Takım içinde uygulanan kurallar tüm Metin2 topluluklarında standart hale geldi.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Announcement PhiliaMetin2 Veda

1

bahsene

Su Anda Dinlediğiniz Müzik Nedir ?

16

sayamura

Recent Activities